/Files/images/images.jpeg

Вас вітає психологічна служба Харківського ліцею №85!

Графiк_роботи практичного психолога Маркiної_О.В на 2023/2024 навчальний рік wym-1695148759283
Графiк_роботи_соціального педагога Федорової Г.А.на 2023/2024 навчальний рік

Розклад годин спілкування та тренінгів на 2023/2024 навчальний рік

Основна мета діяльності психологічної служби:

психологічне забезпечення та підвищення ефективності освітнього процесу, захист психічного здоров'я і соціального благополуччя усіх його учасників.

wym-1695148684917Основні завдання психологічної служби:

· Сприяння повноцінному розвитку особистості учнів на кожному віковому етапі, створення умов для формування у них мотивації до самовиховання і розвитку
· Забезпечення індивідуального підходу до кожного учасника освітнього процесу на основі його психолого-педагогічного вивчення
· Профілактика і корекція відхилень в інтелектуальному і психофізичному розвитку учнів.
Основні види діяльності:
· Діагностична
· Корекційна
· Профілактична
· Консультаційна
· Захисна
· Соціально-перетворювальна
· Організаційна

Всеукраїнська акція

"16 днів проти насильства" 2023/2024

Заняття практичного психолога з учнями7-А класу з попередження корупційних дій до Міжнародного дня з протидії корупції

/Files/images/psihologya/MyCollages (20).jpg

Заняття практичного психолога з учнями 8-А класу з академічної доброчесності

/Files/images/psihologya/MyCollages (19).jpg

Заняття з учнями 5-Б класу "Не мовчи!" з профілактики запобігання насильницьких дій щодо дітей.

/Files/images/psihologya/MyCollages (18).jpg

Заняття практичного психолога Маркіної О.В. з учнями 8-В класу з профілактики насильства щодо жінок та подолання гендерних стереотипів

/Files/images/psihologya/MyCollages (17).jpg

До Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом, який відзначається 1 грудня, практичним психологом ліцею Маркіною О.В. було проведення заняття з учнями 9-В класу з попередження ВІЛ/СНІДу.

/Files/images/psihologya/MyCollages (16).jpg

У рамках Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства" практичним психологом ліцею було проведене профілактичне заняття з учнями 7-х класів "Як розпізнати насильство".

/Files/images/psihologya/MyCollages (13).jpg

З учнями 4-В класу практичним психологом Маркіною О.В. було проведене заняття "Я не даю згоду!" , де учні опанували правила безпечної поведінки та за допомогою арт-методу намалювали свій автопортрет.

/Files/images/psihologya/MyCollages (14).jpg

Тиждень психології 2022/2023

У період з 17.04-21.04.у Харківській спеціалізованій школі I-III ступенів №85 Харківської міської ради Харківської області проходили заходи в рамках Тижня психології. Практичним психологом Маркіной О.В. та соціальний педагогом Федоровой Г.А. були проведені розвивальні тренінги, заняття з розвитку емоційної стійкості та поновлення власного ресурсу. В заходах прийняли участь учні, батьки та вчителі школи.

/Files/images/Тиждень психології ХСШ 85.jpg

/Files/images/Профорієнтація.jpg

/Files/images/изображение_viber_2023-04-24_22-31-48-389.jpg

Ми різні - в цьому наше багатство, ми разом - в цьому наша сила /Files/images/изображение_viber_2023-04-22_13-18-54-599.jpg