Наказ Департаменту освіти Харківської міської ради від 29.12.2023 № 204 "Про підсумки обліку дітей шкільного віку та учнів та визначення дати початку приймання заяв батьків до 1-х класів у 2024 році"

Наказ Управління освіти адміністрації Індустріального району Харківської міської ради від 29.12.2023 №74 "Про підсумки обліку дітей шкільного віку та учнів у 2023 році"

Приймання заяв триватиме
з 08 квітня 2024 року по 31 травня 2024 року та після 15 червня на вільні місця.

Першочергово, у першу хвилю, зараховуються до 1 класу діти, які мають право першочергового зарахування. Для того, щоб дитину зарахували до першого класу, один з батьків до 31 травня має особисто подати керівнику закладу, який обслуговує територію проживання дитини, небхідні документи.

Якщо у школі залишаються вільні місця, після першої хвилі, за результатами жеребкування, зараховуються визначені діти, які не проживають на території обслуговування цього закладу.

Перспективний план набору до 1-х класів:

Кількість класів Кількість учнів
Мова викладання - українська.
Іноземні мови - англійська з 1 класу, поглиблене вивчення.

Необхідні документи для зарахування дитини:

1.Заява одного з батьків на зарахування (пишеться у закладі освіти, подається особисто, з пред"явленням документа, що посвідчує особу заявника).

2. Копія свідоцтва про народження дитини (під час подання копії пред"являється оригінал відповідного документа).

3. Оригінал медичної довідки за формою первинної облікової документації №086-1/о, карта профілактичних щеплень дитини за формою №063/о

До уваги батьків майбутніх першокласників!

У зв'язку з неможливістю провести
повноцінний та якісний процес зарахування учнів до перших класів на 2024/2025 навчальний рік, пропонуємо вам, шановні батьки, подати заяви на вступ до нашого ліцею згідно з покроковою інструкцією на сайті " Електронна реєстрація у заклади загальної середньої освіти" (https://school.isuo.org/).

Створити заявку та підтвердити її наявними документами.

Звертаємо вашу увагу на те, що підтвердження документами в закладі буде можливим лише у безпечний період та за попередньою домовленістю з керівництвом закладу освіти.

За консультацією звертатися до заступника директора з навчально-виховної роботи Гвоздик Ольги Антонівни

Телефон для довідок: 725-54-46, 0956930818