/Files/images/0000-2022/MyCollages1.jpg /Files/images/0000-2022/MyCollages.jpg /Files/images/0000-2022/MyCollages2.jpg

Шановні учні та батьки!

З 01.09.2022 року для ефективної організації навчального процесу учнів у період воєнного стану педагоги нашої школи використовують сучасну освітню платформу Human школу

Для зворотнього зв’язку з учителями-предметниками та класним керівником використовуються:

1. Спілкування та консультації за допомогою чатів у Human школі.

2. Спільні групи класного керівника, учнів та вчителів-предметників у месенджерах Telegram, Viber.

3. Освітня платформа Google Classroom.

4. Платформи Zoom, Google Meet.

Додатково для освітнього процесу використовують платформи для дистанційного навчання:

- Освітній онлайн-портал «На Урок».

- Освітній онлайн-портал «Всеосвіта».

- Освітній онлайн-портал «Optima».

- Всеукраїнська школа онлайн.

- Дистанційні платформи.

З 01.09.2022 використання електронних журналів здійснюється на освітньому порталі Human школа.

Контактні дані та форми контакту з батьками під час дистанційного навчання

У разі виникнення питань, консультацій пов’язаних з дистанційним навчанням Ви можете звернутися до адміністрації закладу та класних керівників 1-11 класів через месенджери Telegram, Viber, поштові скриньки або за допомогою чатів у Human школі.

Інструкція для учнів та батьків по роботі з платформою HUMAN "Як здати домашнє завдання на сайті HUMAN"

Інструкція для учнів та батьків по роботі з платформою HUMAN "Як зареєструватись на сайті HUMAN"

Інструкція для учнів "Google Classroom"

Розклад уроків Харківської загальноосвітньої школи I –ІІІ ступенів № 85 Харківської міської ради Харківської області на 2022/2023 навчальний рік (школа І ступеня)