Закон України "Про освіту"

Стаття 30. Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти

1. Заклади освіти формують відкриті та загальнодоступні ресурси з інформацією про свою діяльність та оприлюднюють таку інформацію. Доступ до такої інформації осіб з порушенням зору може забезпечуватися в різних формах та з урахуванням можливостей закладу освіти.

2. Заклади освіти, що мають ліцензію на провадження освітньої діяльності, зобов’язані забезпечувати на своїх веб-сайтах (у разі їх відсутності - на веб-сайтах своїх засновників) відкритий доступ до такої інформації та документів:

· статут закладу освіти;

·ліцензії на провадження освітньої діяльності;

· структура та органи управління закладу освіти;

· кадровий склад закладу освіти згідно з ліцензійними умовами;

·освітні програми, що реалізуються в закладі освіти, та перелік освітніх компонентів, що передбачені відповідною освітньою програмою;

· територія обслуговування, закріплена за закладом освіти його засновником (для закладів дошкільної та загальної середньої освіти);

· ліцензований обсяг та фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освіти;

·мова (мови) освітнього процесу;

· наявність вакантних посад, порядок і умови проведення конкурсу на їх заміщення (у разі його проведення);

· матеріально-технічне забезпечення закладу освіти (згідно з ліцензійними умовами);

· результати моніторингу якості освіти;

· річний звіт про діяльність закладу освіти;

· правила прийому до закладу освіти;

-правила поведінки учнів в школі;

·умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами;

· план заходів, спрямованих на запобігання та протидію булінгу (цькуванню) в закладі освіти;

· порядок подання та розгляду (з дотриманням конфіденційності) заяв про випадки булінгу (цькування) в закладі освіти;

· порядок реагування на доведені випадки булінгу (цькування) в закладі освіти та відповідальність осіб, причетних до булінгу (цькування);

· інша інформація, що оприлюднюється за рішенням закладу освіти або на вимогу законодавства.

3. Заклади освіти, що отримують публічні кошти, та їх засновники зобов’язані оприлюднювати на своїх веб-сайтах кошторис і фінансовий звіт про надходження та використання всіх отриманих коштів, інформацію про перелік товарів, робіт і послуг, отриманих як благодійна допомога, із зазначенням їх вартості, а також про кошти, отримані з інших джерел, не заборонених законодавством.

4. Інформація та документи, передбачені частинами другою і третьою цієї статті, якщо вони не віднесені до категорії інформації з обмеженим доступом, розміщуються для відкритого доступу не пізніше ніж через десять робочих днів з дня їх затвердження чи внесення змін до них, якщо інше не визначено законом.

5. Перелік додаткової інформації, обов’язкової для оприлюднення закладами освіти, може визначатися спеціальними законами.

Історія школи

Школа була відкрита 1 вересня 1984 року. /Files/images/1a-2015/dima.PNG

Першим керівником нашої школи був Михайлов Н.П.
З 1985 - 1991р. директор - Шереверенко В.А.

З 1991 - 2007р. директор- Краснова В.Г. З 2007р. керівником закладу освітистала Кутнякова Наталія Вячеславівна.

З 1997 р. школа перейшла на державну мову навчання.

Харківська спеціалізована школа I-III ступенів № 85 Харківської міської ради Харківської області створена на основі середньої загальноосвітньої школи-лабораторії № 85, де було проведено апробацію і удосконалення програм і методів розвивального навчання школярів, що здійснюється за системою Д.Б. Ельконіна-Давидова, яка впроваджується в практику роботи шкіл району, міста, області.

/Files/images/школа.JPGРобота в даному напрямку розпочата у 1988 році. Сьогодні технологія розвивального навчання використовується на уроках математики та української мови в 1- 5 класах. Розгорнута науково-методична робота, спрямована на удосконалення методів розвивального навчання; професійні конкурси, система науково-практичних семінарів, тижні педагогічної майстерності, психолого-педагогічна творча група, до якої входять вчителі і шкільний психолог. На базі школи систематично проводяться семінари з питань розвивального навчання, в яких беруть участь не тільки вчителі міста і Харківської області, але й інших областей України.

З 1998 року діє дитяча організація "Юність". Організація має свою символіку: герб, девіз, гімн, текст якого склали учні школи. Структура дитячої організації реалізує принципи, які лежать в основі шкільного самоврядування, що дозволяє учням самостійно вирішувати важливі питання з організації життя шкільного колективу.

Школа забезпечує умови для розвитку талановитих дітей,їх творчих здібностей. На базі школи протягом багатьох років працює ансамбль народного танцю "Радість" під керівництвом чарівної творчої жінки Кречетової Галини Володимирівни.

Кiлькiсть переглядiв: 5368